Lubomira Grand Prices
               
„Нарисувай ми слънце“ – финал на сезон „ЛЯТО“Mira Todorova 1prices

 

         

Приключи първият сезон на 13-а национална надпревара между майсторите на четката „Нарисувай ми слънце“.  

Конкурсът е с нов целогодишен формат. Развива се в 3 сезона: „Лято 2025“ , „Есен - Зима 2025“ и „Пролет 2026“. В две категории:  

 „Най-усмихнато слънце“ – за индивидуални участници;

  • „Най-добър екип“за групови рисунки създадени в ШИИ.

 В инициативата взеха участие 29 индивидуални участници и 3 екипа. До класиране бяха допуснати 15 индивидуални  рисунки и една екипна.

Ето кои печелят награди:

Ема Калоян Байрамска – на 13 г. от гр.София, представител на 88 СУ "Димитър Попниколов" – печели поощрителна награда;

Анна Петрова – на 8 г. от гр. Троян, представител на ШИИ при  НЧ "Наука - 1870 г. – печели трета награда;

Милица Банкова – на 15 г. от гр. Троян, представител на ШИИ при  НЧ "Наука - 1870 г. – печели втора награда;

Мирра Тодорова – на 11 г. от гр. Троян, представител на ШИИ при  НЧ "Наука - 1870 г. – печели първа награда;

Любомира Арсенова – на 15 г. от гр. София, представител на Втора Английска езикова гимназия „Томас Джеферсън" – печели Голямата награда в сезон „ЛЯТО 2025“.

Поздравяваме всички за чудесното представяне!

Каним още деца и младежи да премерят сили с връстниците си в сезон „Есен-Зима“ на 13-я Национален конкурс „Нарисувай ми слънце“, който стартира на 1 ноември 2025 г.  Подробности за включването в него очаквайте на сайта ни: www.bulgarche.eu

Пожелаваме успех на многобройната рисуваща общност у нас и зад границa!